Header Image

FİRMA PROFİLİ

Elektramar® Elektronik Endüstri ve Dış Tic. Ltd. Şti., 2006 yılında Türkiye’nin üretim, ihracat ve istihdam merkezlerinden biri olan İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde, kurulmuş olup, bugün 10.000 m²’de yer alan bir dış ticaret firmasıdır.

"Bu entegrasyonu AR-GE, Elektronik, Elektromekanik, Üretim Hatları, Mekanik Atölyesi, Kalıp Atölyesi, Plastik Enjeksiyon ve Vakum Forming Grubu olarak genel anlamda ifade etmek mümkündür. T.C. Devlet Planlama Teşkilatı'nın muhtelif teşvikleri ile pek çok profesyonel amaçlı elektronik cihaz ve parçanın üretildiği yakl. 11.000 m2'lik kapalı üretim alanına ulaşılmıştır. Mamüllerimizin çoğu yurdumuzda ilk kez üretilmiştir."

Bugün geniş bir üretim spektrumu ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda hizmet verilmektedir. Firmamız, sektörlerinde dünyanın önde gelen firmalarıyla başta Almanya olmak üzere; BAE, Bulgaristan, Hindistan, İngiltere, İran, İsrail v.b. ile, temsilcilik, oem üretim ve teknolojik işbirliğine dayalı ortak üretim yapmaktadır. Avrupa, Asya, Amerika, Afrika kıtalarında birçok ülkeye direkt ve endirekt olarak ihracat yapılmaktadır.

Bunların yanısıra dış ülkelere direkt satış pazarlarımızın genişletilmesi için yoğun çalışmalarımız ve fuar faaliyetlerimiz aralıksız sürmektedir. Hızla büyüyen ihracat potansiyelimiz sonucunda Firmamız, 2004 yılında "Türkiye'nin, e-ticarette yükselen yıldızları" birinciliğine/kupasına layık görülmüştür. Aynı yıl TUBİTAK tarafından AR&GE desteği, Ege Bölgesi Sanayi Odası innovasyon, istihdam, 25.yıl ödüllerine layık bulunmuştur.

Yurtiçinde de birçok resmi, askeri ve özel kuruluşla sürekli ve düzenli iş ilişkilerimiz Firmamızın önemli referanslarını oluşturmaktadır.Gerçek büyümenin global bir sanayi anlayış ve hamlesiyle amacına ulaşacağına inanan ve bu anlayışla tüm personelini motive eden Elektramar, tesbit ettiği hedeflerine ulaşmak için, yoğun bir AR-GE çalışmasıyla yoluna hızla devam etmektedir. Yönetimin etkin önderliğinde ve tüm çalışanlarının katılımıyla; her zaman uluslararası standartlarda ve ISO9001:2008 KYS ile ve belirtilen özelliklere uygun kaliteli hizmet ve ürün sunmayı hedefleyen Firmamız;

Minimum maliyetle, maksimum müşteri memnuniyetini gerçekleştiren, yüksek kalite bilinciyle personelini sürekli eğiten ve motive eden, birey ve kamu menfaatlerini gözeten, girişimci, çevreci, AR-GE çalışmalarına önem veren, STRATEJİLERİNDE KARARLILIĞI VE SÜREKLİLİĞİ KORUMAYI ilke edinmiş ve sektöründe Yurdumuzun en büyük özel sektör yatırımıdır.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
Paylaşım!
  • Facebook
  • Flickr
  • Twitter
  • Rss Feed
  • LinkedIn
ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BOLGESİ M.KEMAL ATATÜRK Blv. 23 35620 ÇİĞLİ /İZMİR