Header Image

Hakkımızda

Elektramar® Elektronik Endüstri ve Dış Tic. Ltd. Şti., 2006 yılında Türkiye’nin üretim, ihracat ve istihdam merkezlerinden biri olan İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde, kurulmuş olup, bugün 10.000 m²’de yer alan bir dış ticaret firmasıdır. Elektramar® A.Ş., 2004 yılında, Kapı Tipi Metal Dedektör ihracatlarıyla AKBANK-DHL-Dünya Gazetesi tarafından e-ihracatta Türkiye Birincisi seçilmiş, “İHRACATIN YILDIZI” ödülünü almıştır. Yine 2004 yılında elektronik sektöründe en yüksek istihdam artışı ödülü ve şirket 25.yıl ödülleri Ege Bölgesi Sanayi Odası tarafından firmamıza verilmiştir. Üretimimiz olan Kapı Tipi Metal Dedektörleri, Güvenlik Sektörünün en önemli fuarı olan ve Dubai’de düzenlenen Ortadoğu Güvenlik Fuarında “The Best Deal” – “En Akıllıca Seçim – En Mantıklı Alışveriş” seçilen bir üründür.

Kapı Tipi Metal Dedektörümüz kalitesiyle dünyadaki yerini ispatlamıştır: Almanya’da 2 Metal Dedektör firması Vallon (ordumuza binlerce mayın dedektörü tedarik eden) ve Ebinger firmaları bizim Dedektörümüzü kendi markalarıyla dünyaya pazarlamaktadır. Yine, İngiltere, İsrail ve Hollanda’da diğer başka firmalara da kendi isimlerinde metal dedektör üretmekteyiz. Üretimlerimiz Amerikan Standartlarında NILECJ 0601 uyumlu, CE Belgeli ve ISO 9001:2008 KYS ile üretilmektedir. Elektramar A.Ş.’nin Kapı tipi Metal Dedektör referansları Dünya çapındadır. Muhtelif İngiliz Konsoloslukları, Japon Konsoloslukları, Türk, Rus, Bulgar Konsoloslukları, Hindistan, Singapur, Bulgaristan, Türkiye Başbakanlıkları, Bulgaristan İçişleri Bakanlığı, İsrail, Polonya, Birleşik Arap Emirlikleri, Makedonya Cezaevleri, Queen Alia-Ürdün, Karachi-Pakistan, Hawler-Irak Havaalanları yurtdışı referanslarımızdan bazılarıdır. T.C. Cumhurbaşkanlığı Köşkü, T.C. Başbakanlık Mit Müsteşarlığı, Ak Parti Genel Merkezi, Milli Savunma Bakanlığı, Ordumuz, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, yurtiçi seçkin referanslarımızdandır. Bakınız Referans Listemiz.(4 Sayfa)

Sadece son aylarda aldığımız ihaleler: THY Adana Kargo Terminal Binası - Adana, T.C. Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı – Kütahya, UNIVERSIADE 2005 Üniversiteler Yaz Olimpiyatları – İzmir (68 Ad.) – Formula 1 Türkiye Grand Prixi 32 Adet –Moto GP- T.C. Başbakanlık Mit Müsteşarlığı-, DENİZ KUVVET KOMUTANLIĞI (5 AD.), İSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (14 AD), MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI (180 AD.), TÜRK TELEKOM (100 AD.), DEVLET HAVA MEYDANLARI Isletmesi Genel Müdürlügü'nün 2009 yili Kapi Tipi Metal Dedektör ihalesi teknik sartname cihaz uygunluk testlerinde ve ECAC Kriterlerinin Uygunluk tespitinde Elektramar A.S (ThruScan sX-i) basarili 3 firmadan birisi olmustur. Elektramar KAPI TİPİ METAL DEDEKTÖRLERİ, EL DEDEKTÖRLERİ, SATIŞ VE SERVİS OTOMATLARI, GÜRÜLTÜ KONTROL CİHAZLARI, HAVA İYONİZATÖRLERİ, FOTOSEL ŞALTER, ULTRASONİK FARE SAVARLAR, GAZ ALARM CİHAZLARI, ARAÇ ALTI ARAMA AYNASI, PLASTİK ŞEKİLLENDİRME MAKİNELERİ VE SAVUNMA SANAYİ PROJELERİ İLE ülkemize KATMA DEĞER ve İSTİHDAM sağlamaktadır. Bizler yüksek teknoloji odaklı üretimlerimizle KALİTELİ, EKONOMİK, BAKIM GEREKTİRMEYEN ve RAKİPLERİNDEN ÜSTÜN ÖZELLİKLERE ait cihazlar üretiyoruz. Bizim hedefimiz son kullanıcılar değil. Biz, bayilerimiz aracılığıyla çalışmaktan keyif duyuyoruz. ThruScan® Metal Dedektörünü vasıfsız bir teknisyen dahi 15 Dk. Gibi kısa bir sürede kurabilir. Kurulum esnasında, Hata yapılamayacak biçimde tasarlandığı için Kullanım Kılavuzuna dahi bakılmaz. CCTV, Alarm, PDKS sistemleri ile karşılaştırıldığında Satış Sonrası Hizmet gerektirmemesi, Kolay Montajı ve YÜKSEK KAR MARJI ile BU İŞE YÖNELEN BAYİLERE ÇOK KAZANÇ SAĞLAR. BU TEKNOLOJİ VE EKONOMİ İLE BAŞKA İŞLERİ ALMALARININ DA KAPISINI ARALAR.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
Paylaşım!
  • Facebook
  • Flickr
  • Twitter
  • Rss Feed
  • LinkedIn
ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BOLGESİ M.KEMAL ATATÜRK Blv. 23 35620 ÇİĞLİ/İZMİR